Turistická mapa TATRA PLAN Muránska Planina 1:50 000

Zľava -10%
  • Turistická mapa TATRA PLAN Muránska Planina 1:50 000
5,00 € s DPH 4,50 s DPH / ks 3,75 € bez DPH / ks
Na sklade
Podrobná turistická a cykloturistická mapa Murásnkej planiny, Stolických a Veporských vrchov  v mierke 1:50 000 v slovenskej jazykovej mutácii.
Značka:
Obj. čislo:
83333

Turistická mapa TATRA PLAN Muránska Planina 1:50 000

Turistická a cykloturistická mapa je pokračovaním mapy Poľana východným smerom a siaha od Braväcova po Dobšinú. Veľká výhoda oproti iným značkám pri východiskovom bode túr napr. z Tisovca či sedla Zbojská spočíva v tom, že tieto lokality sa nachádhajú v jej centre. Mapa bola zaktualizovaná v r. 2017. Obsahuje viacero nových prvkov: skalolezecké areály, novozriadenú Huculskú magistrálu určenú pre diaľkové jazdy na koni, ktorá vznikla z iniciatívy prevádzkovateľa salaša Zbojská. Sú tu vyznačené tiež novovzniknuté cyklotrasy, bikeparky a cyklomagistrály, novinkou sú kilometrové vzdialenosti jednotlivých úsekov cyklotrás.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.