Články

Správna výbava na krátke a rýchle bežecké traily
09.08.2023

Správna výbava na krátke a rýchle bežecké traily

Krátke a rýchle pretekové bežecké traily vyžadujú od bežca maximálny výkon, sústredenie a rýchlosť. Tomu musí byť prispôsobená aj výbava: bežecké oblečenie, bežecká obuv a ostatné bežecké doplnky. Ak sa chystáte na trailrunningové preteky, máme pre vás 5 tipov, ako si vybrať výbavu.


 

TIP NA VÝLET - Ferrata na Driekyňskej skale
14.06.2023

TIP NA VÝLET - Ferrata na Driekyňskej skale

Hneď za našimi humnami, na dobre známom mieste, vytvorili šikovní nadšenci pre lezenie ferratu.

Áno, via ferrata alebo železná cesta, je zaistená cesta s technickými prvkami na skalnej veži.

Vybehnite do prírody v tých najlepších topánkach
07.06.2023

Vybehnite do prírody v tých najlepších topánkach

Milujete trailrunning tak, ako my?

Predávame, čo používame. Máme množstvo skúseností z behov po kopcoch, poliach, skalách, lesoch a lúkach. Radi vám poradíme, ako si vybrať ideálne boty.

 

 

Kontrola lavínových vyhľadávačov PIEPS
28.06.2022

Kontrola lavínových vyhľadávačov PIEPS

Náš dodávateľ zaznamenal niekoľko prístrojov s chybami elektroniky. V takom prípade sa môže stať, že prístroj nie je možné prepnúť z režimu vysielania do režimu vyhľadávania. Všetkých zákazníkov, ktorí vlastnia nižšie uvedené prístroje, preto žiadame, aby ich skontrolovali podľa nasledujúcich pokynov, alebo aby kontaktovali dodávateľa so žiadosťou o podporu. Kontrolu je možné jednoducho vykonať ako manuálne tak pomocou Aplikácie PIEPS APP.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.