O Geo športe

  • Geo šport je tu pre Vás od leta 2013
  • Geo šport je kamenná predajňa a eshop 
  • Geo šport má spolu cca 150 m² predajnej plochy
  • Geo šport je Mišo a Plcho

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako sme začali

Sme outdooroví nadšenci Michal Rohoň a Radovan "Plcho" Gažo. Vždy sme chceli predávať tovar, ktorý poznáme a využívame, značky, ktoré sú naše osvedčené srdcovky. Výsledkom nášho dlhoročného sna sa stala v lete 2013 outdoorová predajňa Geo Šport. Naša vášeň pre outdoor nás hnala vpred a v nasledujúcich rokoch nám pomohla vybudovať úspešný obchod. Momentálne predávame tovar od popredných svetových výrobcov na predajnej ploche s rozlohou cca 200 m² (3D prehliadka predajne).

Teraz sme sa posunuli zase ďalej a spustili sme aj e-shop geosport.sk. Ponúkame v ňom to, čo v našej predajni: oblečenie, obuv a výstroj pre outdoorové športy – skialp, turistiku, kempovanie, trail running a ďalšie. Našou víziou stále zostáva: ponúkať vám, našim zákazníkom, rôznorodý a kvalitný sortiment, ochotu, ústretovosť, naše skúsenosti a odborné rady.

Tešíme sa na vaše návštevy na našej stránke. Píšte nám, volajte, potešíme sa každej vašej rade či nápadu na zlepšenie, lajku, komentáru či zdieľaniu na FacebookuInstagrame.  A samozrejme vás veľmi radi uvidíme aj v našom kamennom obchode v obci Nemecká hneď vedľa Motorestu Nemecká.

My sme Geo šport

Michal Rohoň

Radovan "Plcho" Gažo