Viazanie ATK Raider 10 modré alebo fialové

Novinka
  • Viazanie ATK Raider 10 modré alebo fialové
  • Viazanie ATK Raider 10
415,00 € s DPH 526,90 s DPH / ks 439,08 € bez DPH / ks
Na sklade
Skialpové viazanie ATK RAIDER 10 vo farbe PURPLE je určené pre skialpinistov s nižšou hmotnosťou.
Značka:
Obj. čislo:
93247

Viazanie ATK Raider 10 modré alebo fialové

Skialpové viazanie ATK RAIDER 10 určenú pre freeriderov aj s nižšou hmotnosťou. Technické vlastnosti sú rovnaké ako pri viazaní ATK Raider 12. Jediný rozdiel je v nižšej vypínacej sile od 4-10.

ATK Raider 10 vykazuje 4 rôzne technológie a 6 patentov ATK®, medzi ktorými je aj inovatívny systém Snow Pack Proof System®, ktorý zabraňuje vniknutiu snehu, ľadu alebo nečistôt pod uzamykací mechanizmus špičky. Obrovské know-how, ktoré spoločnosť ATK® vyvinula na pretekárskom poli, umožnilo dosiahnuť aj hmotnosť iba 330 gramov, vrátane zadnej brzdy lyží, ktorá poskytuje skvelý brzdný účinok s jednoduchým používaním a ľahkosťou. Ako príslušenstvo je k dispozícii plne nastaviteľný Freeride Spacer, ktorý definitívne uzatvára medzeru medzi kategóriami Free Touring a Free Ride a posúva presnosť a prenos sily na úroveň pretekárskeho skialpového viazania.

Vlastnosti: Easy Entry System® -veľmi jednoduché a isté našľapovanie špičky viazania s akoukoľvek skialpinistickou lyžiarkou dostupnou na trhu, a to aj v prípade opotrebovaných podrážok

SNOW PACK PROOF SYSTEM® -špeciálny dizajn špičky viazania zabraňuje hromadeniu snehu/ľadu/nečistôt pod uzamykací mechanizmus špičky

Systém U.H.V.® (Up-hill Hardness Variator): systém, ktorý umožňuje meniť tvrdosť uzamykania špičkovej časti viazania smerom nahor, zabezpečuje správnu pevnosť uzamknutia pre každého používateľa a znižuje tlak na uzamykací mechanizmus. Viacpolohový system je umiestnený medzi prednou pákou a základňou špičky. Zmenou nastavenia sa mení tvrdosť blokovania v režime do kopca zvýšením tlaku na blokovací mechanizmus.

CAM RELEASE SYSTEM® exkluzívny systém, ktorý poskytuje najstabilnejší zjazdový výkon a zaisťuje jednoduchý „nástup" lyžiarky do pätky viazania a jej vertikálne uvoľnenie v prípade pádu. CAM RELEASE SYSTEM® je namontovaný na pätke viazania, aby v prípade pádu zabezpečil vypnutie lyžiarky a jej vertikálne uvoľnenie. Špeciálny profil CAM je pritlačený k pätným čapom pomocou prednapnutej pružiny: keď dôjde k nacvaknutiu lyžiarky alebo uvoľneniu pri páde, kolíky sú nútené prejsť cez profil CAM, ktorý kladie presný odpor pri uvoľňovaní v závislosti od hodnoty uvoľnenia nastavenej na viazaní.

ELASTIC RESPONSE SYSTEM® - elasticita viazania umožujúca pohyb lyžiarky vo viazaní. Umožňuje prirodzený ohyb lyže a zabezpečuje bezpečné vypínanie aj v prípade veľkých skokov a namáhania. Medzi základňou viazania a nastavovacou skrutkou je umiestnená pružina. Keď sa lyža ohne pod vplyvom stlačenia alebo skoku, 4 mm vzdialenosť medzi lyžiarkou a pätou sa môže zmenšiť alebo odstrániť a pätová časť sa môže posúvať dozadu a dopredu pod vplyvom pružiny.

Magneto Heel Flaps® - magnetické preklápačky poskytujú 5 rôznych režimov chôdze

Integrovaný slot na mačky zaručuje dokonalé vloženie mačiek ATK®.

Integrovaná nastavovacia platnička s rozsahom posunutia 25mm

Vypínací systém na päte poskytuje rozsah nastavenia vypínacej sily od 4 do 10 v bočnom aj vertikálnom smere

 Inovovaná brzda s vysokou bezpečnosťou a extrémnou ľahkosťou s integrovaným elastickým sklzným mechanizmom, ktorý optimalizuje bočné vypínanie pätky jednoduché prepínanie polohy brzdy pomocou tlačítka

FREERIDE SPACER : možnosť dokúpenia freeridového spacera na zvýšenie zjazdového výkonu

IDEÁLNE LYŽE: váha od 1000 - 1700 gr, šírka lyže pod viazaním od 80 - 120 mm

Materiál: Alu Alloys, Stainless Steel, POM
Šírky bŕzd v mm: 86, 91, 97 , 102, 108, 120
Váha: 335 g

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.