Skialpinistické viazanie GRIZZLY GR 78

Novinka
  • Skialpinistické viazanie GRIZZLY GR 78
  • Viazanie GRIZZLY GR 78 3
    Viazanie GRIZZLY GR 78 3
  • Viazanie GRIZZLY GR 78 2
    Viazanie GRIZZLY GR 78 2
  • Viazanie GRIZZLY GR 78 4
    Viazanie GRIZZLY GR 78 4
599,00 € s DPH 599,00 s DPH / ks 499,17 € bez DPH / ks
Na sklade
Jednoduché, ľahko ovládateľné skialpinistické viazanie GRIZZLY GR 78,ktoré je kompatibilné so všetkými typmi lyžiarskych topánok TLT.
Značka:
Obj. čislo:
19996

Skialpinistické viazanie GRIZZLY GR 78

Zvršok tohto viazania nám ponúka pohodlný a jednoduchý patentovaný uzamykací systém GRIZZLY FIX . GRIZZLY FLEX umožňuje upraviť rozstupy čapov tak, aby umožňovali použitie najbežnejších lyžiarskych topánok na trhu. GRIZZLY STEP zvyšuje presnosť umiestnenia lyžiarskej topánky pri pripínaní do viazania GRIZZLY.SKI. Úplne nová a revolučná je otočná zadná časť s novým dizajnom a konštrukciou. Umožňuje bezpečné odistenie lyžiarskej topánky. Vypínanie tiež na obe strany a hore. Uvoľňovacia sila 6, 8, 10. Pätná svorka lyžiarskej topánky je rovnaká ako všetky technické systémy. V hornej časti má výklopnú lištu so zámkom, ktorá sa vždy a zreteľne usadí. Plastové konce bŕzd majú špeciálny tvar, ktorý zabraňuje zachyteniu pokožky pri vynikajúcich brzdných vlastnostiach . GR 78 spĺňa pravidlá aj na svahoch, takže sa s ním môžete bezpečne pohybovať kdekoľvek.

Buďte chytrejší, choďte ľahší!

Vlastnosti:
- jednoduché, ľahko ovládateľné, vysoká húževnatosť
- kompatibilné so všetkými typmi lyžiarskych topánok TLT
- spĺňa požiadavky ISMF
- súčasťou je závodná brzda
- otočná zadná časť vďaka čomu sa väzba uvoľní v prípade pádu
- jedinečný a originálny dizajn
- vyrobené z vysoko kvalitných a 100% recyklovateľných materiálov.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.