Skialpinistický set DYNAFIT Seven Summits Youngstar Set

Akcia -9%
 • Skialpinistický set DYNAFIT Seven Summits Youngstar Set
 • Set DYNAFIT Seven Summits Youngstar 2
  Set DYNAFIT Seven Summits Youngstar 2
 • Set DYNAFIT Seven Summits Youngstar 3
  Set DYNAFIT Seven Summits Youngstar 3
 • Set DYNAFIT Seven Summits Youngstar 4
  Set DYNAFIT Seven Summits Youngstar 4
 • Set DYNAFIT Seven Summits Youngstar 5
  Set DYNAFIT Seven Summits Youngstar 5
 • Set DYNAFIT Seven Summits Youngstar 6
  Set DYNAFIT Seven Summits Youngstar 6
550,00 € s DPH 499,00 s DPH / ks 415,83 € bez DPH / ks
Na objednávku
Rozbaliť a lyžovať. Ľahký skialpinistický set DYNAFIT Seven Summits Youngstar - vyrobené pre ďalšiu generáciu skialpinistov.
Značka:
Obj. čislo:
54116

Skialpinistický set DYNAFIT Seven Summits Youngstar Set

Kompletne vopred namontovaná a perfektne vyladená lyžiarska touringová sada pozostávajúca z lyží Seven Summits Youngstar, viazania ST Rotation 7 a pásov Seven Summits Youngstar. S touto sadou sa DYNAFIT zameral na našu budúcu generáciu.

Nová lyža Seven Summits Youngstar Ski je všestranným pomocníkom pre naše deti. Už je k dispozícii vo veľkostiach od 120 cm a viac. Lyža bola vyvinutá špeciálne pre deti a mládež. Plné bočnice z ABS zaručujú najlepší možný prenos sily z lyžiara na lyže, čím zaisťujú, že lyže poskytujú 100% výkonu lyžiara na zjazdovkách alebo mimo nich. Táto lyža znamená, že ste ideálne vybavení za každých snehových podmienok a na akomkoľvek teréne. Vďaka rozšírenému polomeru otáčania sú lyže veľmi zhovievavé a zároveň poskytuje jadro zo 100% topoľového dreva potrebný pop a plynulú jazdu bez chvenia. Konštrukcia vahadla a vykrojenie sú tiež prispôsobené pre každú veľkosť lyží. Takto je efektívna dĺžka okraja rovnako úmerná každej veľkosti, čo umožňuje jej fungovanie nezávisle od veľkosti.

Viazanie Rotation 7 je vyrobené v Nemecku a má doživotnú záruku. Vďaka patentovanému rotačnému prstu je Rotation 7 jediným bezpečnostným viazaním pre deti a tínedžerov založeným na superľahkom low-tech systéme. Funkcia viazania je teda spoľahlivejšia a ešte účinnejšia v boji proti nežiaducemu predčasnému uvoľneniu. Viazanie ST Rotation 7 ponúka pohyb 50 mm pri nastavovaní svojej dĺžky (plus / mínus 25 mm), obrovský komfort pri chôdzi (vďaka trom polohám zdvihu päty) a umožňuje nastavenie hodnoty uvoľnenia z DIN 2,5-7, čo je jedinečné nastavenie trhu pre svoju nízku hodnotu.

Sada je doplnená o lyžiarske pásy Seven Summits Youngstar s obvyklou kvalitou POMOCA.

Rozbaliť a lyžovať. Jednoducho objednajte svoju lyžiarsku súpravu, rozbaľte ju, nechajte si upraviť viazanie autorizovaným odborníkom a môžete vyraziť!

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.