Lyže SKI TRAB Maximo 6

Zľava -20%
649,00 € s DPH 519,20 s DPH / ks 432,67 € bez DPH / ks
Na sklade
Lyža Ski Trab Maximo 6.0 je určená na pohyb na všetkých typoch snehu a zaručuje veľa zábavy v zjazdoch a zároveň je dostatočne ľahká aj pre skitouring.
Značka:
Obj. čislo:
70268

Lyže SKI TRAB Maximo 6

Lyža Ski Trab Maximo 6.0 je určená na pohyb na všetkých typoch snehu a zaručuje veľa zábavy v zjazdoch a zároveň je dostatočne ľahká aj pre skitouring. Ski Trab Maximo 6.0 môžeme nazvať aj dámskou lyžou. Je ideálny pre ľudí s nižšou hmotnosťou, alebo pre tých, ktorí si chcú s nižšou flexiou užiť na snehu viac zábavy. Konštrukcia lyží Ski Trab Maximo 6.0 je založená na tradičnej 14-vrstvovej Lightweight technológii s niekoľkými inováciami technického riešenia. Jadro z ľahkého dreva používajúce technológiu Liwood fiber box core - technológia, kedy je jadro lyže obalené kevlarovými vláknami. Liwood box core – jadro z ľahkých drevín, ktorých tuhosť je horizontálne rozvrstvená od stredu k hrane lyže. Attivo Progressive Shape - umožňuje lepší vstup do oblúka. Low Omega Profile – poskytuje neobyčajne ľahký vstup do oblúka a jeho ukončenie. Upínanie pásov, tzv. ski-skin fix, je vďaka patentu Ski Trab jednoduchšie a rýchlejšie a obmedzujú nebezpečenstvo skopnutia pásu druhou lyžou.

Wood-Core Air Canals – Ľahké drevené jadro so vzduchovými kanálikmi zaručuje nízku hmotnosť pri zachovaní maximálnej pevnosti.

Cap Piuma Quadriaxial - Jadro obalené do štvorsmerného laminovania - pre lepšiu priľnavosť a ovládateľnosť lyže a nízku hmotnosť.

Steel Hedge 52 HRC - Oceľové hrany z najkvalitnejšej ocele s tvrdosťou 52hrc - záruka maximálnej trvanlivosti a priľnavosti na ľade.

Edge Radial Finishing - Finálne brúsenie hrán a ich doladenie - zlepšuje presnosť zatáčania, jednoduchšie ovládanie a sklz lyže.

P.A. Strong Protection - Polyamidová vrstva odolná proti poškriabaniu chráni štruktúru a dizajn lyže.

Sintered base – spekaná sklznica s vysokou molekulárnou hustotou zabezpečuje excelentný sklz a dlhú trvanlivosť sklznice.

Fiber Plate Support - Spevnenie lyže v oblasti umiestnenia viazania. Maximálna záruka bezpečného upevnenia lyžiarskeho viazania.

Carbon Glass Reinforcement - Zosilnenie za pomoci uhlíkových, sklených vlákien a ďalších vrstiev - prináša vynikajúcu odolnosť voči torznému namáhaniu a lepšiu pružnosť v oblúku.

No Shock – Aktívna kontrola vibrácií - Pásmo špeciálneho elastoméru je umiestnené v dĺžke medzi hranami a vnútornou konštrukciou lyže. Na špičke av zadnej časti lyže pokrýva elastomér celý povrch lyže. Jeho doplnenie vytvára tlmiaci efekt, vďaka ktorému je lyža stabilnejšia a lineárnejšia v závislosti od vonkajších faktorov.

Stabilita - Schopnosť lyže udržovať lineárny smer v rôznych situáciách, vrátane zmien rýchlosti a nerovného povrchu snehu. Aby v SkiTrabe vytvorili tento druh stability, pracovali na vývoji rôznych technológií od zníženia vibrácií a nárazov, k zvýšeniu torznej tuhosti.

Hi-Connect - Pri SkiTrabe navrhli premostenie, ktoré vnútorne spája obe hrany tak, že je takmer nemožné ich vychýliť. Táto špeciálna konštrukcia znamená, že hrany zostanú tam, kde by mali byť, dokonca aj po niekoľkých nárazoch s tvrdými kameňmi.

Trvanlivosť - znamená dlhodobú kvalitu, ktorá v priebehu času udržuje charakter lyže. SkiTrab by rád zaistil, že aj keď nastúpite stotisíce metrov, zostanú lyže dokonalé, s konštantnou pružnosťou aj torznou tuhosťou. Dokážu to vďaka synergii určitých špeciálnych technických riešení, ako aj kvalite použitých materiálov.

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.