Lavínový vyhľadávač PIEPS Powder BT

Zľava -10%
299,60 € s DPH 269,64 s DPH / ks 224,70 € bez DPH / ks
Na objednávku
Lavínový vyhľadávač PIEPS Powder BT disponuje novým dizajnom, dlhšou životnosťou batérii, presnejším označovaním v prípade viacerých zasypaných.
Značka:
Obj. čislo:
93442

Lavínový vyhľadávač PIEPS Powder BT

PIEPS POWDER BT je moderný 3-anténny lavínový vyhľadávač s možnosťou pripojenia cez Bluetooth. Nová generácia vyhľadávačov Pieps ponúka Bluetooth, cez ktorý je možné pripojiť vyhľadávač na mobilnú aplikáciu PIEPS APP a stiahnuť tak napríklad aktuálne Firmware alebo vykonať Self Check zariadení. V tejto mobilnej aplikácii možno vo vyhľadávači nastaviť i čas autorevertu, zapnutie / vypnutie vibrácií alebo spustiť tzv. Training Mode, kde môžete pripojiť a ovládať aj viac vyhľadávačov a simulovať tréningovú lavínu. Aplikácia PIEPS APP tiež ponúka príručku k lavínovej prevencii a celkovej náuke. Aplikácia je zdarma dostupná na Google Play aj Apple Store. Registráciu prístroja vykonajte na stránkach Pieps, čím si preĺžite záruku na 5 rokov.

Vlastnosti:
- BLUETOOTH pripojenie
- aplikácie PIEPS APP umožňuje užívateľské nastavenie prístroja
- maximálny kruhový dosah je 60m
- veľmi kvalitný displej, ktorý je dobre čitateľný aj za zlých podmienok
- ihneď po zachytení signálu ukazuje smer a vzdialenosť k zasypanej osobe
- 3 antény umožňujú veľmi presné dohľadanie zasypané osoby
- Intelligent Transmitter: automatické prepínanie vysielacej antény, podpora bezdrôtovej komunikácie s elektronickou sondou PIEPS iProbe II
- Self Check: po zapnutí prístroja sa automaticky overí funkčnosť a nastavenie všetkých dôležitých prvkov (vysielací frekvencie, všetky antény, zosilňovače, procesory a napájacej batérie)
- funkcia MARK uľahčuje vyhľadanie viac zasypaných osôb
- automaticky rozpozná signál vysielaný starším analógovým prístrojom a indikuje to na displeji
- diagnostika či aktualizácie firmware zadarmo
- súčasťou balenia je aj puzdro s popruhom, 3x 3AAA alkalické batérie, návod

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.