Lavínový vyhľadávač PIEPS Powder BT

Zľava -10%
  • Lavínový vyhľadávač PIEPS Powder BT
299,60 € s DPH 269,64 s DPH / ks 224,70 € bez DPH / ks
Na objednávku
Lavínový vyhľadávač PIEPS Powder BT disponuje novým dizajnom, dlhšou životnosťou batérii, presnejším označovaním v prípade viacerých zasypaných.
Značka:
Obj. čislo:
93442

Lavínový vyhľadávač PIEPS Powder BT

PIEPS POWDER BT je moderný 3-anténny lavínový vyhľadávač s možnosťou pripojenia cez Bluetooth. Nová generácia vyhľadávačov Pieps ponúka Bluetooth, cez ktorý je možné pripojiť vyhľadávač na mobilnú aplikáciu PIEPS APP a stiahnuť tak napríklad aktuálne Firmware alebo vykonať Self Check zariadení. V tejto mobilnej aplikácii možno vo vyhľadávači nastaviť i čas autorevertu, zapnutie / vypnutie vibrácií alebo spustiť tzv. Training Mode, kde môžete pripojiť a ovládať aj viac vyhľadávačov a simulovať tréningovú lavínu. Aplikácia PIEPS APP tiež ponúka príručku k lavínovej prevencii a celkovej náuke. Aplikácia je zdarma dostupná na Google Play aj Apple Store. Registráciu prístroja vykonajte na stránkach Pieps, čím si preĺžite záruku na 5 rokov.

Vlastnosti:
- BLUETOOTH pripojenie
- aplikácie PIEPS APP umožňuje užívateľské nastavenie prístroja
- maximálny kruhový dosah je 60m
- veľmi kvalitný displej, ktorý je dobre čitateľný aj za zlých podmienok
- ihneď po zachytení signálu ukazuje smer a vzdialenosť k zasypanej osobe
- 3 antény umožňujú veľmi presné dohľadanie zasypané osoby
- Intelligent Transmitter: automatické prepínanie vysielacej antény, podpora bezdrôtovej komunikácie s elektronickou sondou PIEPS iProbe II
- Self Check: po zapnutí prístroja sa automaticky overí funkčnosť a nastavenie všetkých dôležitých prvkov (vysielací frekvencie, všetky antény, zosilňovače, procesory a napájacej batérie)
- funkcia MARK uľahčuje vyhľadanie viac zasypaných osôb
- automaticky rozpozná signál vysielaný starším analógovým prístrojom a indikuje to na displeji
- diagnostika či aktualizácie firmware zadarmo
- súčasťou balenia je aj puzdro s popruhom, 3x 3AAA alkalické batérie, návod

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.