! ! ! 18.12.2025 je posledný deň na odosielanie eshopových objednávok s doručením do Vianoc ! ! !
!!! Nezabudni, zľava 2% za registráciu pri nákupe !!! Zľava sa Vám ukáže až úplne v poslednom kroku objednávky !

Rukavice ME Super Alpine Glove black/tan

Novinka Zľava -10%

Rukavice ME Super Alpine Glove black/tan

90 € s DPH 81 s DPH / ks 65,85 € bez DPH / ks
Na sklade
+ -
Softshellové rukavice Mountain Equipment Super Alpine Glove, ideálne na akékoľvek zimné aktivity v horách, ktoré sú ďaka kvalitnému softshellovému materiálu EXOLITE XP odolné voči vetru a vode.
Značka:
Obj. čislo:
900836
EAN:
5053817371288

Rukavice ME Super Alpine Glove black/tan

Softshellové rukavice Mountain Equipment Super Alpine Glove, ideálne na akékoľvek zimné aktivity v horách, ktoré sú ďaka kvalitnému softshellovému materiálu EXOLITE XP odolné voči vetru a vode.

Rukavice SUPER ALPINE GLOVE sú veľmi ľahké a kvalitné rukavice na všetky zimné aktivity v horách od lezenie až po skialpy. Sú vyrobené zo softshellového materiálu EXOLITE XP, ktorý rukaviciam dodáva 100 % odolnosť voči vetru a vysokú odolnosť voči vode. Z vrchnej strany je rukavica zateplená izoláciou PrimaLoft Gold®, ktorá sa skvele hodí do chladných a vlhkých podmienok. Na dlani je použitá vodeodolná kozia koža, ktorá navyše zabezpečí dobrú priľnavosť pri držaní palíc alebo cepínov.

Vlastnosti:
- Odolný, strečový softshell EXOLITE XP s membránou, ošetrený vodeodolnou úpravou DWR bez obsahu PFAS.
- Na dlani se nachádza vodeodolná kozia koža – pre maximálnu odolnosť voči vode a dobrú priľnavosť úchopu.
- 60 g/m2 izolácie PrimaLoft Gold® na vrchnej strane ruky a palci – hreje aj mokrá.
- Vnútorná podšívka je z rýchloschnúceho a hrejivého materiálu microfleece.
- Nízkoobjemová manžeta okolo zápästia - jednoduché nasadzovanie a vyzliekanie rukavíc.

Odolný softshell s membránou - EXOLITE XP
Softshellový materiál s membránou, ktorý je 100% neprefúkavý a vysoko odolný voči vodě, čo zaručí komfort v akýchkoľvek podmienkach, teda aj v zime, vetre alebo snežení. Navyše je ekologický, zo 78 % tvorený recyklovaným polyamidom. EXOLITE XP bol vyvinutý špeciálne pre kolekciu oblečenia Mountain Equipment.
- 100% odolný voči vetru
- Nepremokavý
- Vysoko priedušný

Pri vývoji bol okrem iného kladený dôraz aj na odolnosť materiálu v odere, ktorá je pri náročných horských podmienkach skutočne dôležitá. Výsledkom je na dotyk veľmi príjemná látka, ktorá je veľmi ľahká a zároveň garantuje prvotriednu ochranu.
- Materiál je na povrchu ošetrený vodeodolnou úpravou DWR (Durable Water Repellent) bez obsahu PFAS. DWR úprava poskytuje základnú ochranu proti mrholeniu alebo miernemu dažďu.

Syntetická izolácia PrimaLoft® Gold
100% recyklovaný syntetický tepelnoizolačný materiál PrimaLoft® Gold je vhodný do chladných a permanentne vlhkých podmienok. Nevadí mu mokro, rýchlo schne. Tento materiál je tvorený z vlákien o rôznych priemeroch, kedy rovnako ako u peria slúžia hrubšie vlákna na udržanie loftu a tenšie vlákna ako tepelnoizolačná bariéra.
- Hlavnou výhodou tejto izolácie je, že ťa udrží v teple, aj keď je mokrá, takže ťa nesklame ani v tých najhorších podmienkach a extrémnom počasí.
- Ekologická izolácia - vyrobená zo 100% recyklovaného polyesteru.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Upozorni ma keď cena klesne pod

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.