• Úvod
  • >>
  • Skialp set lyže DYNAFIT DNA touring + viazanie DYNAFIT Low tech Race auto

Skialp set lyže DYNAFIT DNA touring + viazanie DYNAFIT Low tech Race auto

Zľava -20%
  • Skialp set lyže DYNAFIT DNA touring + viazanie DYNAFIT Low tech Race auto
  • Skialp set DYNAFIT DNA 2
1 550 € s DPH 1 240 s DPH / ks 1 033,33 € bez DPH / ks
Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Zakúp si zvýhodnený skialpový set, ktorý sa skladá z lyže DYNAFIT Dna Touring a viazania DYNAFIT Low tech Race auto.
Značka:
Obj. čislo:
skialpset5

Skialp set lyže DYNAFIT DNA touring + viazanie DYNAFIT Low tech Race auto

Zakúp si zvýhodnený skialpový set, ktorý sa skladá z lyže DYNAFIT Dna Touring a viazania DYNAFIT Low tech Race auto.

Skialpové lyže:

Pretekové lyže - v porovnaní s DNA Pro o niečo mäkšie a tým aj zhovievavejšie. DNA lyža má krátky rádius a o niečo dlhší rocker pre lepšiu plavbu v prachovom snehu.Ultraľahké unisexové touringové lyže DYNAFIT DNA majú pôsobivú odolnosť na preteky, ako aj energeticky úsporné stúpania a rýchle zjazdy.

Vo vašom závode s časom sa počíta každý gram, aby ste dosiahli vrchol čo najrýchlejšie. DNA lyža kladie dôraz na najvyšší výkon a nekompromisnú rýchl115-gramové ľahké viazanie je už osvedčené na mnohých medzinárodných pretekoch, takže je pripravené podporiť vás aj v pretekoch s časom. To znamená, že s Low Tech Race 115 ste vždy o krok vpred pred konkurenciou. Viazanie je dostupné v dvoch verziách: - Low Tech Race 105 Auto: verzia zameraná na lezenie so zjednodušeným automatickým zamykaním - Low Tech Race 105 Manu: manuálne zamykanie a teda reklamácia ISMF Low Tech Race 115 ponúka možnosť montáže nastavovacej platne, ktorá umožňuje nastavenie päty v rozsahu 20 mm pre rôzne dĺžky podrážky. Bočné aj vertikálne uvoľnenie sú nastavené na nastavenú hodnotu, ktorá bola v priebehu rokov určená skúsenými skimo atlétmi ako najlepšia rovnováha medzi bezpečnosťou a podporou. Pre použitie na ľade alebo kruste je možné k Low Tech Race 115 rýchlo a jednoducho pripojiť lyžiarske mačky. Rovnako ako všetky viazania DYNAFIT, aj Low Tech Race 115 bolo vyvinuté a vyrobené v Nemecku a ponúka doživotnú záruku DYNAFIT.osť. Tieto lyže, vyvinuté športovcami Svetového pohára pre náročných skimo pretekárov a profesionálov, získavajú body za svoju bočnú konštrukciu s konštrukciou vrchnej časti na špičke a päte. Táto kombinácia sľubuje najlepší možný prenos sily pri veľmi nízkej hmotnosti a zároveň zaisťuje, že DNA lyža ponúka zhovievavý výkon pri zjazde. To znamená, že pri zjazde môžete získať cenné sekundy.

Špeciálne drevené jadro Race je vyrobené 100% z prémiovej Paulownie, zatiaľ čo na pretekárske produkty je použitých len tých najlepších 10 percent dreva. Takto získate optimálny pomer medzi hmotnosťou a silou lyže. DNA lyža má tiež vrchnú a spodnú vrstvu z uhlíkových vlákien zo 100% "UD". UD je skratka na opis „jednosmerného“ alebo jednosmerného usporiadania vlákien. V porovnaní s klasickou karbónovou konštrukciou prepožičiava UD karbón vyššiu pevnosť v ťahu a väčšiu pružnosť pri zachovaní nižšej hustoty. Pre dokonalú povrchovú úpravu má základňa DNA lyže špeciálne pretekárske brúsenie. Aby ste sa uistili, že ste najrýchlejší na horách!

Skialpové viazanie

115-gramové ľahké viazanie je už osvedčené na mnohých medzinárodných pretekoch, takže je pripravené podporiť vás aj v pretekoch s časom. To znamená, že s Low Tech Race 115 ste vždy o krok vpred pred konkurenciou.

Viazanie je dostupné v dvoch verziách: - Low Tech Race 105 Auto: verzia zameraná na lezenie so zjednodušeným automatickým zamykaním - Low Tech Race 105 Manu: manuálne zamykanie a teda reklamácia ISMF

Low Tech Race 115 ponúka možnosť montáže nastavovacej platne, ktorá umožňuje nastavenie päty v rozsahu 20 mm pre rôzne dĺžky podrážky. Bočné aj vertikálne uvoľnenie sú nastavené na nastavenú hodnotu, ktorá bola v priebehu rokov určená skúsenými skimo atlétmi ako najlepšia rovnováha medzi bezpečnosťou a podporou. Pre použitie na ľade alebo kruste je možné k Low Tech Race 115 rýchlo a jednoducho pripojiť lyžiarske mačky.

Rovnako ako všetky viazania DYNAFIT, aj Low Tech Race 115 bolo vyvinuté a vyrobené v Nemecku a ponúka doživotnú záruku DYNAFIT.

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.