OUTDOOROVÉ OBLEČENIE

Široký výber outdoorového oblečenia

viac oblečenia...

Nohavice DIRECT ALPINE Cascade Plus 1.0 black

152,91 s DPH / ks 127,43 € bez DPH / ks
Na objednávku
+ -
Nohavice Direct Alpine Cascade Plus sú veľmi pohodlné pre najširší záber outdoorových aktivít. Výborne ich využijete na treking, horolezectvo, lezenie, turistiku, skialpinizmus, bicykel, ale aj každodenné nosenie.
Výrobca:
Obj. čislo:
50163

Nohavice DIRECT ALPINE Cascade Plus 1.0 black

Nohavice Direct Alpine Cascade Plus sú veľmi pohodlné pre najširší záber outdoorových aktivít. Výborne ich využijete na treking, horolezectvo, lezenie, turistiku, skialp, bicykel, ale aj každodenné nosenie. Vďaka skvelému strihu a kombinácii funkčných materiálov patria medzi najobľúbejenší model nohavíc. Veľmi dobre ich môžte využiť aj na turistiku v chladmon počasí, či na skialpinizmus. Anatomicky presný strih umožňuje voľný pohyb prišportových aktivitách. Použité tkaniny s vysokou pružnosťou a v namáhaných častiach (kolená, spodný okraj) so zvýšenou odolnosťou (Cordura). Účelová kombinácia tkanín s rýchloschnúcou úpravou (odvod telesných pár) a termoizolačnou úpravou (zvýšenie telesnej teploty).

Materiál:

Základ, kolená a zadok: 68 % PAD (Cordura) + 23 % PES (Thermolite®) + 9 % PUR,

Holeň (predkolenie): Cordura® WBL system - 46 % Cordura® (PAD) + 32 % Tactel® (PES) + 14 % Lycra® (PUR) + 8 %, Coolmax® (PES), DWR finish,

Za kolenom(zadná strana kolena): functional fabric 86 % PAD + 14 % PUR (235 g/m2),

Zosilnenie kolien: 74 % PAD + 13 % PES + 13 % PUR

Farba: black (viď obrázok)

Hmotnosť: 490g (veľkosť L)