Lekárnička ORTOVOX First Aid Roll Doc Mini shocking orange

Zľava -8%
  • Lekárnička ORTOVOX First Aid Roll Doc Mini shocking orange
25,00 € s DPH 23,00 s DPH / ks 19,17 € bez DPH / ks
Na sklade
Kompaktná lekárnička ORTOVOX First Aid Roll Doc Mini Shock obsahuje všetko potrebné, tak, aby ste lekárničku rýchlo otvorili a mali všetko prehľadne usporiadané.
Značka:
Obj. čislo:
90938

Lekárnička ORTOVOX First Aid Roll Doc Mini shocking orange

Rolovacia lekárnička ORTOVOX First Aid Roll Doc Mini Shock je prehľadne usporiadaná a jej obsah je rozdelený v troch priehradkách . Od hliníkovej fólie až po nožničky, v tejto lekárničke nájdete všetko dôležité na poskytnutie prvej pomoci. Na každej priehradke je nakreslené čo presne obsahuje, rady a tipy na použivanie v prípade prvej pomoci. Lekárnička obsahuje núdzovú kartičku so základnými telefónnymi číslami a základnými údajmi používateľa ako sú alergie, krvná skupina, osobné údaje atď.

Vlastnosti:
- kompaktná
- vode odolná
-  rýchly prístup k obsahu cez zips
- miesto na doplnenie vlastných vecí
- integrovaná núdzová kartička
- možnosť pripnutia o opasok
- rady k prvej pomoci
- rozmery zložená : 15x8x3 cm rozložená 15x29 váha 160g

Obsah lekárničky:
Priehradka 1: Núdzoavá kartička
Priehradka 2: alumíniová fólia 160 x 210 cm
Priehradka 3: pár vynilovych sterilných rukavíc, 4x adhesívny obväz 2,5 x 7,2 cm, 2x adhesívny obväz 1,9 x 7,2 cm, 2x obväz na prsty 4,4 x 7,6 cm, 2x adhesívny obväz na kĺby,3,8 x 7,6 cm, nožničky, leukoplast, štandardný obväz, netkaná sterilná gáza 10 x 10 cm

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.