​Jedinečná aktívna dovolenka s "CK WM AKTIV REISEN"

“Kilometre zážitkov – život sa začína tam, kam ťa nohy zanesú.”

CK WM AKTIV REISEN je nemecko-slovenská cestovná kancelária sídliaca vo Zvolene, ktorá sa zameriava na horské túry, pešiu turistiku a servis pre účastníkov maratónskych behov. Umožňuje klientom aktívne spoznávať rôznorodé fascinujúce prírodné oblasti Európy. Okrem zážitkov z prírody kladie dôraz aj na bezprostredné kontakty s miestnymi ľuďmi, poznávanie ich histórie, kultúry a tradícií a vzájomné porozumenie. Jej cieľom je moderná a trvalo udržateľná forma cestovného ruchu, šetrná k životnému prostrediu.

Naše výhody:

  • Každú turistickú trasu a každé ubytovacie zariadenie máme osobne otestovanú.
  • Veľmi dobre sa vyznáme v najkrajších prírodných regiónoch Európy a neustále vyhľadávame nové zaujímavé destinácie.
  • Kladieme dôraz na zájazdy so zameraním na pešiu turistiku, v zachovalých prírodných oblastiach.
  • Preferujeme osobný prístup, a preto zájazdy robíme v malých skupinách.
  • Naše zájazdy sprevádzajú nadšení a empatickí sprievodcovia s bohatými vedomosťami, mnohí z našich sprievodcov sú miestni.
  • Sme tu pre vás: môžete sa spoľahnúť na osobnú a kompetentnú starostlivosť.
  • Sme iní: záleží nám na detailoch, na piknikoch s miestnymi špecialitami, obedoch v reštauráciach s lokálnou kuchyňou, na skúsených špecializovaných sprievodcov, útulné ubytovacie zariadenia, srdečný prístup k našim hosťom a na osobný servis.

Tím CK WM AKTIV REISEN:

Marko Zakladateľ / Majiteľ / Sprievodca

Marko je zakladateľ a majiteľ cestovnej kancelárie WM AKTIV REISEN.  Často a rád sa pohybuje s hosťami v prírode. Presadzuje rozvoj trvalo udržateľného cestovného ruchu ako na Slovensku, tak aj v zahraničí. Je milovníkom jedinečnej prírody biosférickej rezervácie Poľana, rád sa vracia do obľúbeného pohoria Tramuntana na Malorke, na divoké pobrežie Portugalska, do Škandinávie, na Sardíniu či Korziku a rovnako stále rád plánuje a pripravuje túry v ďalších jedinečných prírodných oblastiach Európy.

 

Zuzana Sprievodkyňa / Produktová manažérka

Zuzana pracuje v cestovke od založenia a mnohé zo zájazdov nesú jej rukopis. je všestranný talent, môžete ju stretnúť aj v kancelárii, aj na túrach po Malorke alebo na Kanárskych ostrovoch Tenerife a La Gomera.

 

Daniel Sprievodca / Produktový manažér

Daniel sa špecializuje na sprevádzanie klientov na túrach v Španielsku, Portugalsku, Korzike a Fínsku. Rád chodí tiež na prieskumné cesty - objavovať nové regióny. Realizuje sa ako dobrovoľný horský záchranár v Pieninskom národnom parku. Energia mu zostáva aj na skladanie hudby.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.