​Jedinečná aktívna dovolenka s "CK WM AKTIV REISEN"

“Kilometre zážitkov – život sa začína tam, kam ťa nohy zanesú.”

CK WM AKTIV REISEN je nemecko-slovenská cestovná kancelária sídliaca vo Zvolene, ktorá sa zameriava na horské túry, pešiu turistiku a servis pre účastníkov maratónskych behov. Umožňuje klientom aktívne spoznávať rôznorodé fascinujúce prírodné oblasti Európy. Okrem zážitkov z prírody kladie dôraz aj na bezprostredné kontakty s miestnymi ľuďmi, poznávanie ich histórie, kultúry a tradícií a vzájomné porozumenie. Jej cieľom je moderná a trvalo udržateľná forma cestovného ruchu, šetrná k životnému prostrediu.

Naše výhody:

  • Každú turistickú trasu a každé ubytovacie zariadenie máme osobne otestovanú.
  • Veľmi dobre sa vyznáme v najkrajších prírodných regiónoch Európy a neustále vyhľadávame nové zaujímavé destinácie.
  • Kladieme dôraz na zájazdy so zameraním na pešiu turistiku, v zachovalých prírodných oblastiach.
  • Preferujeme osobný prístup, a preto zájazdy robíme v malých skupinách.
  • Naše zájazdy sprevádzajú nadšení a empatickí sprievodcovia s bohatými vedomosťami, mnohí z našich sprievodcov sú miestni.
  • Sme tu pre vás: môžete sa spoľahnúť na osobnú a kompetentnú starostlivosť.
  • Sme iní: záleží nám na detailoch, na piknikoch s miestnymi špecialitami, obedoch v reštauráciach s lokálnou kuchyňou, na skúsených špecializovaných sprievodcov, útulné ubytovacie zariadenia, srdečný prístup k našim hosťom a na osobný servis.

Tím CK WM AKTIV REISEN:

Marko Zakladateľ / Majiteľ / Sprievodca

Marko je zakladateľ a majiteľ cestovnej kancelárie WM AKTIV REISEN.  Často a rád sa pohybuje s hosťami v prírode. Presadzuje rozvoj trvalo udržateľného cestovného ruchu ako na Slovensku, tak aj v zahraničí. Je milovníkom jedinečnej prírody biosférickej rezervácie Poľana, rád sa vracia do obľúbeného pohoria Tramuntana na Malorke, na divoké pobrežie Portugalska, do Škandinávie, na Sardíniu či Korziku a rovnako stále rád plánuje a pripravuje túry v ďalších jedinečných prírodných oblastiach Európy.

 

Zuzana Sprievodkyňa / Produktová manažérka

Zuzana pracuje v cestovke od založenia a mnohé zo zájazdov nesú jej rukopis. je všestranný talent, môžete ju stretnúť aj v kancelárii, aj na túrach po Malorke alebo na Kanárskych ostrovoch Tenerife a La Gomera.

 

Daniel Sprievodca / Produktový manažér

Daniel sa špecializuje na sprevádzanie klientov na túrach v Španielsku, Portugalsku, Korzike a Fínsku. Rád chodí tiež na prieskumné cesty - objavovať nové regióny. Realizuje sa ako dobrovoľný horský záchranár v Pieninskom národnom parku. Energia mu zostáva aj na skladanie hudby.