OUTDOOROVÉ OBLEČENIE

Široký výber outdoorového oblečenia

viac oblečenia...

Topánky INOV-8 TrailRoc 270 (M) green black

99,00 s DPH / pár 82,50 € bez DPH / pár
Na sklade
+ -
Legenda sa vracia v plnej sile. Pánska trailovka Inov-8 TrailRoc 270 vo farbe green/black. TrailRoc bol fenomém, ktorý zmenil vnímanie trailových topánok a druhá generácia nasleduje svoju éru.
Výrobca:
Obj. čislo:
72229

Topánky INOV-8 TrailRoc 270 (M) green black

Legenda sa vracia v plnej sile. Inov-8 TrailRoc, ktorý zmenil vnímanie trailovej topánky a druhá generácia nadväzuje na jeho éru. Z prvej generácie podošvy TrailRoc sme vzali dizajn, konštrukciu a rozmiestnenie štupľov a spojili sme ju plochou platformou podošvy Race Ultra. Tri rôzne tvrdé zmesi podošvy, výška štupľov 4mm, v pätovej časti efektívne vedenie odrazu (metaflex), ostré obvodové hrany navyšujú grip na podmočených traverzoch.
Medzi podošvou a medzipodrážkou je vložená nová polymérová výstuha meta-flex, ktorá ochraňuje chodidlá proti prerazeniu, od strednej časti kopíruje tvar a pohyb plantárnej fascie a za odrazovou hranou je opäť spojená. Celkovo funguje ako flexibilný rockplate, ktorý významne ochraňuje chodidlá pred prerazením podošvy a medzipodošvy.

Parametre medzipodrážky sú na päte 10mm, špička 6mm a celkovo drop je 4mm. Medzipodošva PowerFlow ponúka v pätovej časti o cca 10% vyššiu mieru tlmenia, predná časť je naopak tvrdšia pre účinné a presne vedenie odrazu.

Zvršok je tvarovaný na stredne širokom kopyte (medium), oproti vyššej verzii je parádne priedušný s lemom okolo celého obvodu, špička je trojito vystužená. Stredná časť zvršku obsahuje trojitý sendvič ľahkých a pevných materiálov, ktoré sú spojené so šnurovaním. Vo výsledku topánka pohodlne a citlivo drží na priehlavku a priečna klenba má prirodzený priestor k pohybu. Je potrebné si len dobre vyskúšať správnu šírku.

Výborná, hravá a vnímavá topánka na rýchlejší, technickejší beh na rôznom prírodnom povrchu, ktorá dokáže dobre ochrániť chodidlá.

Vlastnosti:
- drop 4mm
- výška pod špičkou je 6mm
- výška pod pätou je 10mm
- jazyk 4mm

Hmotsnoť: 270 bramov (pre veľkosti UK 8)

Výška vkladacej stielky: 6mm

Súvisiace produkty

  Pánska bežecká (trailová) obuv

  Topánky INOV-8 TrailRoc 270 (M) orange black

  Legenda sa vracia v plnej sile. Pánska trailovka Inov-8 TrailRoc 270 vo farbe orange/black. TrailRoc bol fenomém, ktorý zmenil vnímanie trailových topánok a druhá generácia nasleduje svoju éru.
  99,00 € s DPH
  82,50 € bez DPH
  Na objednávku
  Obj. čislo: M-72326