• Úvod
  • >>
  • VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Značka Všetko

Typ

Dostupnosť

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

ASOLO

Asolo je dnes po práve považované za jednu z najlepších talianskych obuvníckych firiem a stále si drží vedúcu pozíciu vo vývoji technické obuvi pre akúkoľvek horskú aktivitu. Poslaním značky Asolo je vytvoriť takú topánku, ktorá naplní všetky vaše potreby a poskytne maximálny možný komfort. Obuv Asolo vďaka tomu dobre poslúži za každého počasia nielen pri najnáročnejších aktivitách v ľade a kamenia, ale aj pri vašich výletoch do prírody a prechádzkach po okolí.
Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: ASOLO

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

BERGANS

Nórska značka Bergans s viac ako storočnú tradíciou sa preslávila predovšetkým výrobou batohov. S jedným z nich doputoval Roald Amundsen na južný pól. Kolekcia sa ale naďalej rozrastala a vyvíjala. Dnes Bergans vyrába predovšetkým špičkové funkčné oblečenie pre outdoorové aktivity, lyžovanie, lov a poľovníctvo. Rozsiahla je aj ponuka pre voľný čas i všedný deň. Mimoriadna je rad funkčného oblečenia pre deti. Ďalej ponúka tiež stany, spacie vaky a doplnky.
Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: BERGANS

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

BRIDGEDALE

Firma Bridgedale sídliaca v strednej časti Anglicka je jedným z najlepších výrobcov funkčných ponožiek na svete. Bridgedale sú ponožky pre treking a turistiku, expedície a horolezectvo, beh, lyžovanie i bežné nosenie.


V Bridgedale navrhujú a vyrábajú tie najpohodlnejšie ponožky, ktoré sa dajú kúpiť. Používajú najnovšie pletacie stroje, najpokročilejšie strihy a technológiu pletenie. Využívajú unikátnu technológiu "Fusion Technology" (kombinácia prírodných a funkčných vlákien) zaisťujúce, že ponožky Bridgedale budú tými najpohodlnejším, ktoré ste kedy nosili.

Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: BRIDGEDALE

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

CRAFT

Craft je švédska značka, ktorá sa špecializuje od roku 1977 na vývoj a výrobu športových odevov na vytrvalostné športy, kde funkčnosť a pohodlie zohrávajú dôležitú úlohu pri dosahovaní optimálnych výsledkov. Úzka spolupráca s najlepšími športovcami a neustále rozvíjanie nových materiálov a technických riešení predstavuje Craft tréningový a pretekársky výstroj, ktorý prináša skutočné výhody.
Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: CRAFT

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

CRAZY IDEA

Taliansku rodinnú firmu CRAZY IDEA založila športovkyňa Valeria Colturi z Bormia úplne od základov - na začiatku bol sen tvoriť dokonalé funkčné oblečenie pre šport, do ktorého sa zamilovala - skialpinizmus. Výrobky si nadizajnovala a vytvorila úplne sama. V tejto tradícii pokračuje dodnes a každý kúsok, ktorý vyjde z dielne Crazy nesie podpis vášnivej milovníčky svojej práce.


Technické oblečenie Crazy Idea je charakteristické vypracovaným štýlom dovedeným do dokonalosti a perfektnými funkčnými vlastnosťami s jasným odkazom na pretekársku minulosť Valerie - umožní Vám byť ešte ľahší a rýchlejší.

Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: CRAZY IDEA

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

DEVOLD

Devold of Norway AS je nezávislá spoločnosť s dlhou históriou a tradíciou. Už od roka 1853 vyrába vysoko kvalitné vlnené oblečenie. Značka je najstarší výrobca pletených odevov v Nórsku. Hlavným cieľom Ole Andreasa, ktorý pred viac ako 155 rokmi založil spoločnosť, bolo vytvoriť pohodlné a vysoko kvalitné oblečenie, ktoré ochránia ľudí proti okolitým vplyvom. Na priekopníckych expedíciách v polárnych podmienkach vlnené prádlo Devold obliekali legendy Nansen a Amundsen. Devold vyrába z ovčej vlny a jeho výrobky sa vyznačujú padnúcimi športovými strihmi a dokonalým spracovaním.
Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: DEVOLD

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

DIRECT ALPINE

Direct Alpine je 100% českou spoločnosťou s českým kapitálom. Viac ako 95% modelov je produkovaných v Českej republike. Firma nekompromisne dbá na kvalitu svojich výrobkov, čo je zo strany náročných zákazníkov po zásluhe oceňované. Potvrdením vysokej kvality a funkčnosti výrobkov firmy Direct Alpine sú aj vyhraná výberové konania na dodávky oblečenie profesionálnom členom Horskej služby v ČR a SR.
Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: DIRECT ALPINE

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

DYNAFIT

Nemecká spoločnosť Dynafit patrí medzi špičkových výrobcov lyžiarskeho oblečenia a vybavenia pre skialpinistov. Od roku 2003 patrí do talianskej skupiny Salewa Group. V posledných rokoch značka rozširuje svoj sortiment o vybavenie pre alpský beh, cyklistiku, ultra trail a stále sa špecializuje na vývoj produktov s prihliadnutím na náročnému trendu znižovania hmotnosti a zároveň rastu odolnosti.
Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: DYNAFIT

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

FERRINO

Príbeh talianskej značky Ferrino začína v Turíne v roku 1870, kedy si Cesare Ferrino podal patent na nepremokavé textílie a začal vyrábať stany a nepremokavé obaly, ktoré sa počas niekoľkých rokov stali populárnymi po celom Taliansku.


Dnes Ferrino ponúka kompletný sortiment vybavenia do prírody od oblečenia, cez stany, spacáky, karimatky, batohy, nábytok až po všemožné doplnky pre horolezcov, trekarov, vodákov a všetkých tých, ktorí radi trávia svoj život vonku.

Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: FERRINO

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

FIVEFINGERS

V roku 2001 priemyselný dizajnér Robert FLIR prišiel za Marcom Bramanim, vnukom zakladateľa Vibramu® Vitale Bramaniho, s nápadom na topánky Vibram FiveFingers®. Tomu sa myšlienka okamžite zapáčila. V roku 2004 bol udelený na tieto topánky patent a od roku 2005 sú Vibram FiveFingers® vo veľkom vyrábané. FLIR začal v spoločnosti Vibram® pracovať s tímom odborníkov a technikov, ktorí mu pomohli lepšie definovať a realizovať jeho myšlienku. Z pôvodného konceptu bola vytvorená kolekcia topánok špeciálne vytvorených pre pocit bosých nôh, známa jednoducho ako Vibram FiveFingers®.


Tak sa zrodila nová minimalistická obuv, priamo inšpirovaná fenoménom bosých nôh, zvykom chodiť s odhalenými chodidlami. Tu prichádza na rad hlavné znaky tejto výnimočnej topánky: podrážka s piatimi prstami vyrobená zo špeciálnej Vibram® gumy. Tá je ohybná ako rukavice a umožňuje tak prirodzený pohyb nohy a tým stimuláciu svalov dolných končatín, vďaka ktorému získava celé telo príjemný pocit prirodzenosti.

Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: FIVEFINGERS

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

HOKA

Francúzska značka Hoka One One je jednou z najmladších bežeckých špeciálok na trhu. Jej história sa začala písať v roku 2010, keď bývalý vývojári značky Salomon, Nicolas Mermoud a Jean-Luc Diard hľadali nové smery pre vývoj bežeckých topánok a tak vznikla jedna z najprogresívnejších značiek bežeckých topánok. Firma pracuje s myšlienkou, že bežec by sa mal cítiť voľne, či už behá v prírode alebo v meste.


Názov Hoka je pôvodom zo starovekého jazyka Maori a voľne preložené znamená "Teraz je čas letieť". V súčasnej dobe spoznáva značku čoraz väčší počet bežcov z celého sveta, od profesionálnych maratóncov po obyčajné hobby bežcov, ktorí si chcú udržať kondičku a urobiť dobre svojmu telu.

Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: HOKA

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

INJINJI

Značka INJINJI je svetovým lídrom medzi výrobcami prstových ponožiek. Svoje vynikajúce renomé získala nekompromisným dôrazom na kvalitu, úžitkovú hodnotu a neustálu inováciu svojich výrobkov. V ponuke značky nájdete bežecké, outdoorové ponožky a kompresné podkolienky. Väčšinu modelov v rôznych výškach, gramážach i farbách.


Výhody prstových ponožiek:
- potláčajú tvorbu plesní a iných kožných problémov
- zamedzujú vzniku pľuzgierov medzi prstami
- umožňujú prirodzené postavenie prstov
- výborný odvod vlhkosti

Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: INJINJI

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

INOV-8

Značka Inov-8 sa orientuje na výrobu prirodzených bežeckých topánok a doplnkov. Prirodzený beh formuje bežcové chodidlá, nezaťažuje kĺby a nespolieha sa na oporu topánok. Produkty Inov-8 sú navrhnuté na základe spolupráce so špičkovými športovcami. Poslaním produktov Inov-8 je ľahkosť, minimalistickosť, funčnosť, kontakt s povrchom - či už ide o skaly, asfalt alebo blato.
Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: INOV-8

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

KARI TRAA

Kari Traa nie je len šampiónkou v lyžiarskych freestyle disciplínach s tromi medailami z olympiád, ale tiež tvorkyňou úspešnej športovej značky. Príbeh Kari začína v meste Voss, malom meste rozkladajúcim sa medzi nórskymi fjordy a horami, kde sa narodila a vyrastala. Jej nórskej dedičstva dalo Kari nielen talent na šport, ale aj cit pre dizajn a vášeň pre tvorivosť. Dokonca aj počas vrcholov svojej kariéry v lyžovaní si Kari našla čas pre rozvíjanie svojej kreativity. Medzi tréningom a preteky Kari začala pliesť čiapky pre priateľov a prispôsobovala si vlastnú lyžiarsku výbavu svojmu vkusu. Návrhy sa stali tak populárnymi medzi priateľmi a kolegami lyžiari z celého sveta, že sa zrodila značka Kari Traa.


Spoločnosť na predaj športového tovaru založila v roku 2002. Získala mnoho ocenení za unikátny dizajn svojej kolekcie.

Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: KARI TRAA

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

KARPOS

Pod názvom Karpos sa skrýva špičková kolekcia outdoorového oblečenia renomovanej talianskej značky Sportful. Hlavným znakom produktov je vysoká funkčnosť, ergonómia prepracované detaily a nápaditý design. Vďaka tomu je vyhľadávaná skialpinistami, horolezcami, ale aj výkonnostnými turistami. Karpos je partnerom talianského národného skialpinistického týmu a podporuje množstvo športovcov, ktorí súťažia v skialpových a lezeckých disciplínach, horských a trailových behoch.
Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: KARPOS

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

LA SPORTIVA

Talianska značka La Sportiva vznikla v roku 1928, kedy Narciso Delladio vlastnými rukami vytvoril remeselnej drevené kožené topánky pre mnoho rezbárov a farmárov údolia Fassa a Fiemme (Dolomity, Taliansko). Po vojne sa zvýšila dopyt po topánkach, ktorá prinútila Narcissa zamestnať nových pracovníkov. Dobré meno "Calzoleria Sportiva" prekročilo hranice údolia. Povesť značky La Sportiva odvtedy len rastie.
Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: LA SPORTIVA

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

LEKI

Leki - celosvetovo známa firma s lyžiarskym vybavením a trekingovými palicami, ktorá začala svoju činnosť v 60. rokoch minulého storočia. Následne boli vyrobené prvé lyžiarske palice pod názvom Leki. V roku 1974 prišla spoločnosť Leki (zo Švábske vrchoviny v južnom Nemecku) na trh s prvými teleskopickými palicami. Vyvolala tak vo svete ohromný záujem v používaní teleskopických palíc a ich rozmach. Aj vďaka tomu, že palice používajú známe osobnosti ako Reinhold Messner, sa stali teleskopické palice štandardným vybavením väčšiny turistov v Alpách. V tom istom roku potom nastal revolučný vývoj vo funkčnom dĺžkovo nastaviteľnom systému vedúca k prvým nastaviteľným lyžiarskym a trekingovými holím.
Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: LEKI

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

ON

Značka On sa od roku 2010 špecializuje na vývoj a výrobu bežeckých topánok s perfektným tlmeným došľapom a rýchlym odrazom. Značku vymyslel Olivier Bernhard profesionálny triatlonistov, trojnásobný majster sveta v duatlone a niekoľkonásobný víťaz ironmanských pretekov. Po ukončení aktívnej kariéry sa začal venovať vývojom bežecké topánky, ktorú sám ako profesionálny športovec hľadal, ale nenašiel.
Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: ON

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

PLANIKA

Planika je slovinská obuvnícka firma vzniknutá v roku 1953 zlúčením obchodu s obuvou v meste Krani a továrne vyrábajúce obuv. V Českej republike nie je príliš známa, čo však neznižuje jej kvality. Naopak - v súčasnosti po čase úpadku 2004 - 2005 a po kúpe PLANIKA nemeckou firmou Meindl zažívajú zlaté časy. Svoju výrobu zameriavajú na trekingovú obuv, pričom na súčasnom trhu vynikajú kvalitným remeselným spracovaním nimi ponúkané obuvi.


Pri výrobe obuvi vychádzajú z dlhoročných skúseností, snažiac sa ponúkať kvalitnú obuv v kombinácii s prijateľnými cenami.

Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: PLANIKA

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

RAB

Všetko začalo na pôde malého domčeka v mestečku Sheffield, v roku 1981, kde si Rab Carrington ušil spacák pre svoju vlastnú potrebu. Spací vak , ktorý zaujal veľa ľudí z lezeckej komunity. Z pôdy sa postupom času stala malá dielňa. Rab Carrington začal navrhovať a vyrábať oblečenie a spacáky najvyššej kvality.


Základnou filozofiou firmy je výroba a predaj produktov "do najextrémnejších podmienok na svete". Dnes je firma RAB svetovou jednotkou v páperových výrobkoch, ich spacáky a páperové bundy sú jedinečné kvality. Výhradne je používané severoeurópske perie v hydrofóbnej úprave. Extrémne kolekcia Expedition je určená do najnáročnejších podmienok a používajú ju dobrodruhovia v Himalájach a v polárnych oblastiach. Za zmienku stojí tiež rukavice a stany , ktoré sú do detailu pre pracovanie a spĺňajú odolnosť a komfort práve v tých najnáročnejších podmienkach a spodná bielizeň v kombinácii Merino - kokosové vlákno , úžasná kombinácia funkčných materiálov!

Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: RAB

VEĽKOSTNÉ TABUĽKY

RAFIKI

Rafiki je česká kultová značka športového a módneho oblečenia pre každého lezca a outdoorového nadšencov. Rafiki je kmeň, ktorý sa pohybuje po neprebádaných chodníkoch. Objavuje nové spôsoby. Objavuje nové cesty. A potom ich predloží verejnosti.
Momentálne vypredané - preveriť dostupnosť
Obj. čislo: RAFIKI
Stránky:
Produkty: 1-21 / 31 | Aktuálna strana: 1/2

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.