Termoska ESBIT VF1000SC-SL-BK

Zľava -10%
  • Termoska ESBIT VF1000SC-SL-BK
  • Termoska ESBIT VF1000SC 2
    Termoska ESBIT VF1000SC 2
34,00 € s DPH 30,60 s DPH / ks 25,50 € bez DPH / ks
Na sklade
Deň vám môže priniesť čokoľvek, no nič nie je až tak zlé s luxusnou termoskou ESBIT VF1000SC z nehrdzavejúcej ocele v atraktívnom nemeckom dizajne.
Značka:
Obj. čislo:
89287

Termoska ESBIT VF1000SC-SL-BK

Deň vám môže priniesť čokoľvek, no nič nie je až tak zlé s luxusnou termoskou z nehrdzavejúcej ocele v atraktívnom nemeckom dizajne. Jej vysokokvalitná technológia vákuovej dvojstennej izolácie zachová studený nápoj studeným a horúci horúcim na dlhý čas. Termoska je robusná, spoľahlivá a vhodná na takmer akúkoľvek aktivitu. Vyrobená je z kvalitnej nerezovej ocele. Objem termosky je 1 l a jej špeciálnou súčasťou je kompaktný hrnček z nehrdzavejúcej ocele s dvojitou stenou. Súčasťou je aj ďalší hrnček v plastovom vyhotovení. Pred prvým použitím termosku umyte vodou. Použitú termosku umyte taktiež vodou ručne a bez použitia abrazívnych čistiacich prostriedkov, drátenky alebo drsnej strany špongie na riad. Skladujte ju otvorenú, uzáver a poháriky skladujte samostatne.

Pred nalievaním horúcich nápojov sa doporučuje termosku zahriať naliatim teplej vody a ponechaním jej vo vnútri fľaše cca 4 minúty. Pred nalievaním studených tekutín je vhodné termosku ochladiť studenonu vodou rovnakým spôsobom.

Vlastnosti:
- vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele
- hrnček z nehrdzavejúcej ocele s dvojitou stenou (objem cca 285 ml)
- pridaný plastový hrnček
- robusná veľmi dobre zachováva tepelné vlastnosti tekutín
- BPA- free
- rozmery: 286 x 89 mm
- objem 1000 ml
- objem hrnčekov: 285 / 154 ml
- hmotnosť: 590 g

Tepelnoizolačné vlastnosti:
Teplota naliatej vody: 98° C
Teplota prostredia: cca 20 °C ± 2 °C
Teplota vody po 6 hod.: cca 85° C
Teplota vody po 12 hod.: cca 75° C
Teplota vody po 24 hod.: cca 60° C

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.