Požičovňa skialpinistickej výstroje a test centrum

              

Od vzniku predajne v Nemeckej je naším cieľom poskytovať zákazníkom komplexný servis. Keďže sa naša predajňa nachádza pod Chopkom v srdci Nízkych Tatier z južnej strany, úplne prirodzene nás napadlo, že skialpinistickú výstroj budeme okrem predaja aj požičiavať.

Zakúpili sme testovací program Dynafit Test Center, ktorý obsahoval dva modely lyží a jeden model lyžiarok. O túto službu sme zaznamenali rastúci záujem, a tak sme rozširovali ponuku o ďalšie modely od Dynafitu. Dnes už disponujeme širokým spektrom výstroje na požičiavanie. Spolupracujeme aj s dodávateľom lyží Black Crows, ktoré sa vďaka svojim vlastnostiam a univerzálnosti tešia veľkej popularite. Tohto roku plánujeme ďalšiu obmenu našej požičovne, takže od nasledujúcej zimnej sezóny pribudne do požičovne/test centra aj značka Salomon.

Ak vás skialpinizmus láka a váhate s kúpou skialpinistickej výstroje, príďte si vyskúšať na vlastnej koži, ako chutí šľapanie na pásoch a lyžovanie vo voľnom teréne. Ak viete, že si chcete tento krásny šport užiť iba párkrát počas zimy, je pre vás požičovňa ekonomicky výhodná a odpadne vám starosť o servis výstroje. A ak ste profík, príďte ku nám otestovať vaše vyhliadnuté modely. Naša požičovňa je tu pre vás všetkých. Tešíme sa na vašu návštevu!