OUTDOOROVÉ OBLEČENIE

Široký výber outdoorového oblečenia

viac oblečenia...

Lyže DPS Cassiar 95 Tour1

Akcia -20%
999,00 € s DPH 799,00 s DPH / ks 665,83 € bez DPH / ks
Na sklade
+ -
Skialpinistické lyže DPS Cassiar 95 Tour1 sú postavené pre klasických skitourerov a skialpinistov, ktorí obľubujú nízky rocker vpredu a rovnú pätku.
Výrobca:
Obj. čislo:
86002

Lyže DPS Cassiar 95 Tour1

Torzná tuhosť konštrukcie TOUR1 je pri hmotnosti 1340g (178cm) a šírke 95mm pod viazaním bezkonkurenčná. Lyža zvláda kôru, ubitý plstnatý sneh, aj firnovú lyžovačku. Má výborný vztlak a jemná slza s miernym rockerom vpredu výrazne napomáha točiť oblúky a doslova vypláva z akéhokoľvek snehu. Pri rýchlych oblúkoch v čerstvom snehu výborné drží stopu. Nevadia jej ani tvrdé hrudy v žľaboch po perióde tepla. Rovná pätka dodáva lyži schopnosť agresívnejších výjazdov z oblúkov. Sedí jej skôr klasický lyžiarsky než freeridový postoj.

Modely DPS Tour1 sú z ľahkej konštrukcie, ktorá klade dôraz na čo najrýchlejšie výstupy a prvotriedny výkon pri zjazde. Lyže Tour1 jsou hmotnostne porovnateľné s najľahšími touringovými lyžami na trhu, ale narozdiel od konkurencie v tejto nižšej hmotnostnej kategórii, ponúkajú vysokú torznú tuhosť, bezkonkurenčný grip na hrane a tlmenie prostredníctvom novej Tour1 aero-karbónovej konštrukcii. V porovnaním s konštrukciou Alchemist sú touringové verzie lyží DPS o niečo mäkšie, pretože sa počíta s nižšou tuhosťou skialpinistických lyžiarok.

Vlastnosti:

- rocker na špičke

- rovná pätka

- sendvičová konštrukcia

- Prepreg karbón používaný v leteckom priemysle a v F1

Šírka špičky: 129 mm

Šírka pod viazaním: 95 mm

Šírka pätky: 116 mm

Rádius: 15 mm

Hmotnosť (pár): 2440 gram