KONTAKTY

Outdoor Nemecká, s.r.o.
Hronská 2
976 97 Nemecká
tel: +421 949 333 712
obchod@geosport.sk
Pracovná doba:
Denne 9:30 - 18:30

NAJ PRODUKTY

naša cena 17,90 EUR
skladom
naša cena 450,00 EUR
skladom
naša cena 107,95 EUR
skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 105,00 EUR
skladom
naša cena 450,00 EUR
skladom
naša cena 203,00 EUR
skladom

O NÁS

Dobrý deň a Ahoj všetkým,

keďže náš kamenný obchod Geo Sport už poznáte, rozhodli sme sa k nemu urobiť e-shop:-). Všetky produkty, ktoré na stránke www.geosport.sk nájdete, sa z časti nachádzajú aj na kamennej predajni a teda sú skladom. Iné produkty sú dodávané štandartne na objednávku podľa obchodných a dodacích podmienok. Tešíme sa teda na Vaše návštevy na našej stránke, budeme radi ak budete mať nejaké rady a nápady na zlepšenie a takisto sa tešíme aj na návštevu v našom kamennom obchode, ktorý nájdete v obci Nemecká hneď vedľamotorestu Nemecká...
Ďalej ako spoločnosť sa zaoberáme distribúciou na Slovenskom trhu outdoorvých a voľnočasových značiek ako sú:

Ako spoločnosť Outdoor Nemecká, s.r.o. sme zozbierali kontakty a silu a stali sme sa veľkoobchodm a distribútorom niektorých voľnočasových a outdoorových značiek, ktoré isto každý poznáte. Pre krátke predstavenie ide o značky z produkcie Rejoice, Esbit a Chimpanzee...

REJOICE:

REJOICE FLOWERS MANUFACTORY asi predstavovať netreba. Vznik Rejoice sa datuje od roku 1998, kedy na svet prišli prvé kockované nohavice z dielne bratov Libora a Romana, ktoré sa vyrábajú dodnes vo viacerých farebných kombináciach. Tento model sa bez zmeny vyrába roky a preslávil túto značku. V dnešnej dobe to už nie je len o kocke, ale Rejoice vyrába pestrú škálu voľnočasovej kolekcie oblečenia od búnd, mikín, nohavíc, tričiek, košieľ, čiapiek, peňaženiek, atď... Veľkým plusom je, že Rejoice je "Made by Czech people" a to priamo z ich dielní na Vysočine alebo od ich externých partnerov po celej republike.

ESBIT:

Príbeh úspechu značky Esbit ® začal v roku 1936 vynálezom suchého liehu Erichom Schummem. Čoskoro nasledovali ďalšie produkty, ako je napríklad legendárny "vreckový varič", ktorého bolo vyrobených cez 10 miliónov kusov a dodnes sa vyrába. Do súčasnoti získala firma ESBIT Gmbh povesť popredného, svetovo uznávaného výrobcu suchého paliva (liehu), ktoré dnes nachádza široké uplatnenie v mnohých oblastiach ako je táborenie, turistika alebo horolezectvo, ale aj ako neoddeliteľná súčasť "balíka poslednej záchrany" ozbrojených síl a humanitárnych organizácií na celom svete.
Tento suchý lieh a varič dnes okrem iného používa veľa armád NATO.
Esbit Compagnie GmbH bola založená v roku 1949 v Hamburgu v Nemecku, pôvodne len na účely vývozu. V jej čele stál cez tri desaťročia Fritz Paap a v roku 1982 prevzal riadenie spoločnosti jeho syn Dieter Paap. Dnes tento rodinný podnik riadi už tretia generácia Philip a Robert Paap. Tak budú tradičné hodnoty značky a spoločnosti aj v budúcnosti zohrávať dôležitú úlohu.
Dnes ESBIT Gmbh ponúka ďalšie nevyhnutné doplnky pre pobyt mimo civilizáciu. K pôvodnej výrobe alkoholových vreckových varičov, pribudli termosky na jedlo a pitie, variče na tekutý lieh, sady riadov, titánové príbory atď. Produkty Esbit preukázali, že aj v extrémnych poveternostných podmienkach spoľahlivým zdrojom energie, ktorá zaberá málo miesta. A preto bol tuhý lieh Esbit mnohokrát ocenený ako najlepšie pevné palivo na svete!

CHIMPANZEE:

Vyrábané na čisto prírodnej báze energetické tyčinky a nápoje! "Sila prírodnej energie" je základom filozofie a Chimpanzee je aktívny symbol , ktorý nás sprevádza vo všetkom čo robíme. Chimpanzee tyčinky a nápoje sú vyrobené z tých najkvalitnejších, čisto prírodných surovín a spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky na aktívny a predovšetkým zdravý životný štýl. Ochutnajte, nechajte sa uniesť prírodnou energiou a dajte "ZBOHOM" chémii.

 
S pozdravom Michal "Rohlík" Rohoň, Radovan "Plcho" Gažo a Evka Rohoňová... :-)

 

 
ZjNhOTgzM2